Menu Zavrieť

O nás

PREČO SI Z MNOŽSTVA FIRIEM VYBRAŤ PRÁVE TÚ NAŠU?

Máme skúsenosti
Sme na trhu dlho (od roku 1999). Za ten čas sme sa čo-to poučili, stretli sa s ozaj kurióznymi situáciami a tak už máme niečo za sebou.

Máme históriu a sme silný hráč na trhu
Vzťahy s našimi dodávateľmi majú svoju históriu a za dlhý čas obchodovania sme si u nich získali dôveru, takže sú k nám ústretovejší napríklad pri riešení reklamácií, či pri poradenskom servise a poskytovaní aktuálnych (často exkluzívnych) informácií, ktoré radi odovzdáme aj vám. Na slovenskom trhu sme serióznym obchodníkom v našej branži, preto si dokážeme vyjednať u našich partnerov také podmienky, aby sme dokázali naplniť potreby našich klientov vždy, keď ich potrebujú.

Sme skutočný obchod
Mediamarkett.sk nie je len virtuálny obchod, ale má aj svoju skutočnú adresu, na ktorej nás určite nájdete v prípade riešenia nejakého problému. Tiež fungujeme pod rovnakým názvom úplne od začiatku a nezakladáme spoločnosť nanovo každý druhý rok.


Máme dobré ceny
(a to všetko legálnou cestou, t.j. priznávame tomuto štátu aj DPH, platíme dane a rôzne nezmyselné poplatky).. Porovnajte si sami. Nepredáme len samotný výrobok, ale radšej aj niečo viac – najmä však istotu, že tu budeme aj po čase, keď možno budete mať so svojim výrobkom problém a my vám ho radi pomôžeme vyriešiť.

Robíme akcie, vymýšľame nové veci, prispôsobujeme sa vašim potrebám
Často sa u nás stretnete s akciami, v ktorých ušetríte a získate aj niečo zadarmo.


Veľa vecí nájdete v rámci Slovenska a Česka iba u nás
Sme nielen výhradné zastúpenie, ale aj vývojári.

Milujeme to čo robíme
…a na nič sa nehráme… Rovnako ako vy.

HISTÓRIA NAŠEJ ZNAČKY

Spoločnosť MEDIA MARKET TRNAVA s.r.o. bola založená v roku 1999 a špecializovala sa na predaj high-endovej elektroniky. V Trnave začiatkom nového milénia prevádzkovala 3 kamenné predajne a bola výrazným hráčom na trhu. Postupom času sa pridali k sortimentu spotrebnej elektroniky aj hudobné nástroje a vytvorili sme špecializovaný e-shop. V roku 2007 spoločnosť získala licenciu spoločnosti RE/MAX, najväčšieho obchodníka s nehnuteľnosťami na svete. V roku 2014 podpísala firma zmluvu so spoločnosťou PCA Slovakia (Peugeot-Citroen) na prenájom a správu cca. 400 bytových jednotiek. Od roku 2020 spravujeme bytové jednotky pre ďalších vlastníkov. Od roku 2020 pripravujeme vlastné projekty bývania a rekreácie.

NAŠA FILOZOFIA

Firma mala od svojho vzniku ambíciu vytvoriť miesto, kde sa ľudia stretávajú, spoznávajú ľudí s rovnakými záujmami, majú možnosť zažiť aj niečo výnimočné, alebo sa dokonca sami podieľať na smerovaní spoločnosti.
Filozofiou firmy je teda okrem obyčajného predaja ponúknuť vždy návštevníkom aj službu navyše, či už je to drobná rada, rozhovor o spoločných záujmoch, alebo priamo prežitie nejakej aktivity (turnaj, súťaže, party,  premietania,…).